פתרונות מתקדמים לשיחות וידאו אונליין:

בסביבת העסקים המודרנית שיחות ועידה רבות משתתפים בווידאו הפכו לאמצעי תקשורת מקובל, יעיל ונוח. חברת ארגוקום בע”מ מקבוצת אבדור, המתמחה בייבוא ושיווק מוצרי תקשורת עבור סביבה עסקית, מציעה ללקוחותיה מבחר ומתקדם של פתרונות לשיחות וידאו אונליין רבות משתתפים. המוצרים מיועדים לגופים וגורמים רבים במשק בכל קנה מידה ובמגוון תחומים.

שיחות ועידה אונליין עם שרת פגישות על בסיס ענן:

בין הפתרונות שלנו בתחום שיחות מצלמה בולטת תשתית מבוססת ענן של המותג העולמי YMS הכוללת מרכיבים שונים לרבות שרת Traversal, יומן, רישום, MCU, שרת ניהול שיחות ועוד. כמו כן בעזרת שרת פגישות זה ניתן לבצע מגוון פעולות עם גישה לקשת רחבה של נקודות קצה, כגון טלפוני וידאו, מערכות חדר, תוכנות מחשב, אפליקציות ועוד. בנוסף, המערכת מספקת תמיכה לחדרי שיבות וירטואליים, תמיכה עבור ישיבות מתוזמנות, תמיכה עבור בקרת הישיבה ועוד.

הדור הבא של שיחות ועידה רבות משתתפים:

אחד המוצרים היותר מתקדמים של Yealink עבור שיחות ועידה רבות משתתפים בוידאו הינו VC800. באמצעות פתרון מתקדם זה ניתן לקיים שיחות ועידה של עד עשרים וחמישה משתתפים ואף לחלקם לשני חדרי ישיבות וירטואליים. כל זאת עם מגוון רחב של פתרונות על בסיס ענן ושלל פונקציות מתקדמות נוספות, כדוגמת מצלמת PTZ עם זווית של שבעים מעלות ובעלת זום אופטי 12X, מסך מגע חמישה אינץ’, קליטת שמע ממרחק של שישה מטרים ועוד.

בנוסף התווספו 2 ליינים מקבילים למערכת VC800 אשר מאושרים 2 החברות המובילות בתחום UC המלא הם חברות Microsoft Teams פתרון Yealink MVC, וליין פתרונות לחדרי ישיבות מאושרים ZOOM.

פתרונות ועידת הוידאו החכמות MVC500 ו-MVC800 של Yealink תוכננו במיוחד לעבוד בסביבת מיקרוסופט Teams בחדרי ישיבות קטנים, בינוניים וגדולים.

שיחות מצלמה:

אנו גם מייבאים ומשווקים מגוון טלפוני מצלמה מתקדמים כדוגמת דגם T58V. טלפון זה כולל מערכת הפעלה לאנדרואיד 5.1.1, מסך מגע שבעה אינץ’ מתכונן, מצלמת HD וכן תמיכה בשיחות וידאו, בבלוטות’, מקודד וידאו, מקודד קול, שיחות ועידה עם קול ווידאו לעד חמישה משתתפים ועוד. כמו כן חברתנו מספקת אפליקציות מתקדמות למחשב, לטאבלט ולנייד עם תמיכה במערכות הפעלה חלונות, אנדרואיד, מקינטוש ו- iOS.
טלפוני IP YEALINK ארגוקום

הזמנת מוצרים

להזמנת אחד מהמוצרים המתקדמים שחברתנו מייבאת ומשווקת, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם ארגקום בטלפון 03-9514440 או במייל שלחו מייל פה.

צור קשר ארגוקום בע"מ